Budownictwo w Łodzi

Budownictwo to jeden z najprężniej rozwijających się działów gospodarki. Specjaliści po studiach inżynierskich nie będą narzekać na brak ofert pracy. Sprawdź, na których uczelniach w Łodzi można studiować kierunek budownictwo?

Jeśli marzysz o tym, by zostać inżynierem budownictwa po studiach w Łodzi Twoja uwaga musi skoncentrować się na ofercie Politechniki Łódzkiej. Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ oferuje studia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. W zależności od trybu studia trwają 3,5 roku lub 4,5 roku.

W opisie tych studiów na stronach Politechniki Łódzkiej znajdziesz cenne informacje

Budownictwo to kierunek zawsze na czasie. Bez względu na to, czy wolisz projektować budynki, wykonywać je, czy też może kierować procesem budowlanym – po tym kierunku będziesz kompetentny w każdym z tych obszarów. Będziesz potrafił projektować budynki mieszkalne, biurowe i przemysłowe korzystając z najnowszych technologii i materiałów. Nauczysz się praktycznego wykonawstwa budowalnego oraz zarządzania, nadzorowania i koordynacji przedsięwzięć inwestycyjnych.

Rekrutacja na budownictwo na PŁ

W procesie rekrutacji na Politechnice Łódzkiej uwzględnia się wyniki z matury:

matematyka, język obcy, fizyka lub chemia  – do wyboru

Jakie są perspektywy zawodowe po kierunku budownictwo w Łodzi?

Na absolwentów czeka praca w takich miejscach jak:

  • biura projektowe,
  • budowy wszelkiego typu obiektów lądowych zarówno kubaturowych jak i drogowych czy inżynieryjnych
  • urzędy związane z administracją nieruchomościami oraz z nadzorem nad procesem budowlanym,

Uczelnie prowadzące kierunek budownictwo w Łodzi

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Łódź. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Łódź.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia