Kierunki studiów PoznańnewStudia PoznańStudia techniczneTOP PoznańTop studia

Budownictwo w Poznaniu

Gdzie studiować kierunek budownictwo w Poznaniu? Ofertę studiów po maturze posiada w tym zakresie Politechnika Poznańska. Kandydaci mają do wyboru dwa kierunki studiów.

W Poznaniu kierunek BUDOWNICTWO proponuje Politechnika Poznańska. Drugim z kierunków dla kandydatów zainteresowanych budownictwem są studia na Politechnice Poznańskiej prowadzone w języku angielskim: BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE (SUSTAINABLE BUILDING ENGINEERING)

Budownictwo na Politechnice Poznańskiej

Studia na kierunku budownictwo to zdecydowanie propozycja dla tych, którzy czują pasję i ochotę do kreowania nowych rozwiązań inżynierskich. W czasie studiów studenci zapoznają się z praktycznymi aspektami budownictwa i ich podstawami teoretycznymi. Wiedzę teoretyczną poznawaną na wykładach studenci wykorzystują do realizacji ćwiczeń audytoryjnych, projektowych i laboratoryjnych. Poza wykładami i ćwiczeniami, w okresach letnich, studenci odbywają praktyki: geodezyjną, geotechniczną i przeddyplomową.

Budownictwo zrównoważone (Sustainable Building Engineering) na Politechnice Poznańskiej

Program studiów pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie projektowania, wykonawstwa i eksploatacji budynków niskoenergetycznych, instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrzewczych, ciepłowniczych, gazowych, chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Absolwent tego kierunku dzięki międzynarodowemu środowisku oraz stałemu doskonaleniu swoich umiejętności językowych będą mieli dużo większą szansę na otrzymanie prestiżowego i dobrze płatnego stanowiska, a także możliwość ubiegania się o pracę w międzynarodowych korporacjach.

Kierunek budownictwo w Poznaniu

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Poznań. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Poznań.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia