Drzwi otwarte na uczelniach 2024NoweStudia filologiczneStudia Warszawa

Dzień Otwarty Online kierunku Filologia angielska – AFiB Vistula w Warszawie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie 30 stycznia 2024 roku zaprasza na Dzień Otwarty Online dla kandydatów na studia na kierunku Filologia angielska z drugim językiem obcym.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie we wtorek 30 stycznia 2024 roku o godz. 18:30 zaprasza na Dzień Otwarty Online kierunku Filologia angielska z drugim językiem obcym.

Jeśli masz zdolności językowe, studia z zakresu filologii angielskiej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pozwolą ci opanować ten język w stopniu biegłym (C1 po zakończeniu studiów I stopnia oraz C2 po zakończeniu studiów II stopnia). Nauczysz się też komunikować w drugim wybranym języku (min. poziom B1). To doskonały start. Wszystkie zajęcia mają formę interaktywną. Z nimi odkryjesz kulturę, historię, literaturę i media obszaru anglojęzycznego.

Zdobędziesz również wiedzę z zakresu marketingu, biznesu i psychologii komunikacji. Rozwiniesz także kompetencje miękkie, w tym umiejętność prowadzenia dyskusji i argumentacji. Nauczysz się strategii retorycznych. Wykorzystasz to w każdej pracy – zarówno w biznesie, jak i w polityce. Odnajdziesz się w każdym zakątku świata.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 30 stycznia 2024 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: https://vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte/filologia-angielska-z-drugim-jezykiem-obcym-dni-otwarte-online

SPRAWDŹ DNI OTWARTE ONLINE NA INNYCH KIERUNKACH STUDIÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie i woj. mazowieckim:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia