Kierunki studiów KielcenewStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia KielceTOP KielceTop studia

Filologia angielska w Kielcach

Propozycja studiów na kierunku filologia angielska w Kielcach jest tylko jedna. Jeśli chcesz poznać język angielski na poziomie filologicznym wybierz tę uczelnię państwowa.

Studia na kierunku filologia angielska proponuje kandydatom Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Dzięki studiom absolwent pozna język angielski na poziomie C1. Będzie posiadał podstawową wiedzę w zakresie językoznawstwa, kulturoznawstwa i literaturoznawstwa, literatury, kultury, sztuki i realiów krajów obszaru anglojęzycznego, oraz ogólną wiedzę w obszarze nauk humanistycznych.

Zostanie także dobrze przygotowany zarówno do dalszego kształcenia o profilu akademickim, jaki i praktycznym. Będzie też przygotowany do podjęcia pracy wymagającej wysokich kompetencji językowych.

Kierunek filologia angielska w Kielcach

O innych kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Kielce. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Kielcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Kielcach:

Studia w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach

Rekrutacja na studia w Kielcach

Uczelnie Kielce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia