Kierunki studiów KrakównewStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia Kraków

Filologia hiszpańska w Krakowie

Język hiszpański należy do tych języków obcych, dzięki któremu porozumieć się można z setkami milionów ludzi. W Krakowie studia na kierunku filologia hiszpańska proponują dwie uczelnie państwowe.

Studia dzięki, którym można poznać język hiszpański na poziomie filologicznym oferują w Krakowie Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej. Celem studiów na kierunku filologia hiszpańska jest wyposażenie absolwentów w znajomość języka na poziomie C1 a program studiów składa się z przedmiotów językoznawczych, literaturoznawczych i kulturoznawczych.

Jako absolwent kierunku filologia hiszpańska będziesz przygotowany do pracy w firmach z branży turystycznej, wydawniczej, handlowej, reklamowej, usługowej, zarządzania zasobami ludzkimi oraz innych, funkcjonujących w środowisku międzynarodowym, zwłaszcza w regionie hiszpańskojęzycznym Europy i Ameryki Łacińskiej.

Będziesz posiadać kwalifikacje do wykonywania podstawowych zadań w administracji firmy, obsługi klienta, wykonywania tłumaczeń na potrzeby firmy oraz kwalifikacje do realizacji wszelkich projektów międzynarodowych, bazując przy tym na rozbudowanej wiedzy językowej, kulturowej oraz umiejętności wyszukiwania i opracowywania danych.

Więcej dowiedzieć się można wybierając kierunek i uczelnię z listy poniżej.

Kierunek filologia hiszpańska w Krakowie

O kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Kraków. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia