Kierunki studiówKierunki studiów BiałystokStudia BiałystokStudia filologiczne

Filologiczne kierunki studiów na Uniwersytecie w Białymstoku

Filologia angielska, filologia francuska, filologia rosyjska, filologia polska – to przykładowe filologiczne kierunki studiów w Białymstoku, które proponuje kandydatom na studia w nowym roku akademickim Uniwersytet w Białymstoku.

Dzięki ofercie Wydziału Filologicznego UwB możesz poznać dobrze języki obce oraz studiować filologię polską. Zapoznaj się z pełną ofertą UwB w tym zakresie i sprawdź aktualne zasady rekrutacji na filologiczne kierunki na Uniwersytecie w Białymstoku.

FILOLOGICZNE KIERUNKI STUDIÓW na UNIWERSYTECIE w BIAŁYMSTOKU

Jak łatwo zauważyć najwięcej propozycji wiąże się z nauką języka angielskiego. W przypadku studiów w zakresie języka francuskiego nie jest od kandydatów wymagana jego znajomość. Naukę można rozpocząć od podstaw. Na filologii rosyjskiej propozycja dla osób, które znają język rosyjski, ale także idla tych, którzy chcą się go uczyć od podstaw.

Chcesz może dowiedzieć się więcej o kierunkach z listy powyżej. Zobacz stronę studia filologiczne Białystok. Dla osób, które szukają innych ofert, także w innym mieście niż Białystok przydatna może okazać się strona studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Czytaj również: Dowiedz się więcej o Uczelni: UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU – PROFIL UCZELNI

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia