NoweRekrutacja GdańskStudia GdańskStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Interim Management – Uniwersytet Gdański

Studia podyplomowe Interim Management na Wydziale Zarządzania UG to propozycja dla osób zainteresowanych zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Interim Management to jedna z nowości w ofercie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim.

Celem studiów Interim Management jest poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności poprzez bezpośrednie interakcje z innymi słuchaczami w ramach 8-godzinnych praktycznych bloków tematycznych dotyczących newralgicznych wewnętrznych i zewnętrznych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Bloki będą prowadzone zarówno przez kadrę Wydziału Zarządzania jak i osoby posiadające wieloletnie doświadczenie rynkowe.

Studia skierowane są do osób posiadających wyższe wykształcenie z zarządzania, ekonomii, prawa i nauk pokrewnych, które posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu wybranymi obszarami przedsiębiorstwa, ale chcą zdobyć dodatkowe praktyczne umiejętności dostrzegania problemów oraz doboru właściwych narzędzi do rozwiązywania tych problemów.

Absolwent studiów podyplomowych Interim Management będzie posiadać pogłębioną wiedzę opartą na przeanalizowanych przypadkach z życia gospodarczego w zakresie zarządzania projektami w różnych obszarach przedsiębiorstwa. Będzie identyfikować potencjalne ryzyka związane z danym obszarem analizy w przedsiębiorstwie, dobierać odpowiednie narzędzia do rozwiązania istniejącego problemu oraz wyznaczać cel lub cele, które wyeliminują dany problem.

Więcej informacji o tym kierunku SP na stronie UG

SPRAWDŹ trwające rekrutacje na STUDIA PODYPLOMOWE na UG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Japonistyka w Gdańsku

Studia na kierunku japonistyka pozwalają zdobyć kompetencje językowe, kulturoznawcze i…

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia