Inżynieria zarządzania w Opolu

Chcesz wybrać studia techniczne w Opolu? Dowiedz się więcej o kierunku inżynieria zarządzania, który łączy nauki techniczne z wiedzą i umiejętnościami z zakresu nauk o zarządzaniu.

Studia na kierunku inżynieria zarządzania proponuje kandydatom Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu.

Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu (WSB)

Jeśli zdecydujesz się wybrać studia na kierunku inżynieria zarządzania prowadzone przez WSB w Opolu, otrzymasz szansę by stać się Inżynierem 4.0  – dzięki połączeniu dwóch obszarów: biznesu i inżynierii. Zdobędziesz praktyczną wiedzę – zajęcia i wykłady prowadzone są przez doświadczonych wykładowców oraz w laboratoriach.

Nauczysz się pracować zespołowo i projektowo; wdrażać zasady i rozwiązania inżynierskie do praktyki biznesowej; podejmować decyzje wykorzystując kompetencje miękkie oraz twarde; wykorzystywać specjalistyczne oprogramowanie – dostępne i wykorzystywane przez firmy na rynku.

Specjalności:

  • Inżynieria jakości w produkcji i usługach,
  • Inżynier bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Inżynier zarządzania procesami produkcyjnymi.

Uczelnie prowadzące kierunek inżynieria zarządzania w Opolu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia techniczne Opole. Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Opole.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia