Kierunki studiów OpoleStudia OpoleStudia techniczneStudia z zarządzania

Inżynieria zarządzania w Opolu

Chcesz wybrać studia techniczne w Opolu? Dowiedz się więcej o kierunku inżynieria zarządzania, który łączy nauki techniczne z wiedzą i umiejętnościami z zakresu nauk o zarządzaniu.

Studia na kierunku inżynieria zarządzania proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito Opole.

Inżynieria zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito Opole

Jeśli zdecydujesz się wybrać studia na kierunku inżynieria zarządzania prowadzone przez WSB Merito w Opolu, otrzymasz szansę by stać się Inżynierem 4.0  – dzięki połączeniu dwóch obszarów: biznesu i inżynierii. Zdobędziesz praktyczną wiedzę – zajęcia i wykłady prowadzone są przez doświadczonych wykładowców oraz w laboratoriach.

Nauczysz się pracować zespołowo i projektowo; wdrażać zasady i rozwiązania inżynierskie do praktyki biznesowej; podejmować decyzje wykorzystując kompetencje miękkie oraz twarde; wykorzystywać specjalistyczne oprogramowanie – dostępne i wykorzystywane przez firmy na rynku.

Specjalności:

Kierunek inżynieria zarządzania w Opolu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia techniczne Opole. Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Opole.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Budownictwo w Opolu

Gdzie studiować kierunek budownictwo w Opolu? Odpowiedź nikogo nie zaskoczy! Kierunek znajdziesz…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia