Uniwersytet WSB Merito Opole

uczelnia niepubliczna, Opole

WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to najczęściej wybierana grupa uczelni niepublicznych w Polsce, oferuje możliwości kształcenia również w Opolu. Sprawdź, co możesz studiować na Uniwersytet WSB Merito Opole.

Grupa WSB Merito oferuje możliwość zdobycia wykształcenia na wielu popularnych kierunkach jak Zarządzanie, Psychologia i Finanse i rachunkowość. Studenci WSB cenią uczelnie za dobrą organizację planu zajęć, która umożliwia pogodzenie studiowania oraz pracy zawodowej i życia osobistego oraz wysoką jakość edukacji, którą zapewnia wykwalifikowana kadra wykładowców i nauczycieli.

Zajęcia na Uniwersytecie WSB Merito Opole nierzadko mają charakter praktyczny. Poza możliwością zdobycia wiedzy praktycznej, uzupełniającej teoretyczną, studenci mają możliwość zbudowania siatki kontaktów w wybranej branży, gdyż spotkania i warsztaty prowadzone przez praktyków i ekspertów w danych dziedzinach.

Kierunki studiów - Uniwersytet WSB Merito Opole

studia I stopnia i studia jednolite magisterskie

Rekrutacja

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na studia znajdziesz na stronie Uczelni.

Studia podyplomowe

Uczelnia prowadzi studia podyplomowe. Szczegółowe informacje na stronie Uczelni: www.merito.pl/opole/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe

Kontakt

Augustyna Kośnego 72, 45-372 Opole, Uniwersytet WSB Merito Opole

Uniwersytet WSB Merito Opole - aktualności z uczelni, rekrutacja na studia, kierunki

Lokalizacja

WSB Merido w innych miastach

Studia w Opolu i województwie opolskim