Kierunki studiów OpoleNowerodzaje studiów OpoleStudiaStudia biologiczneStudia biotechnologiczneStudia Opole

Studia biologiczne i biotechnologiczne w Opolu

Miłośnicy biologii, którzy chcą podjąć studia biologiczne w Opolu mogą skorzystać z propozycji kierunków na Uniwersytecie Opolskim. Propozycji należy szukać na Wydziale Przyrodniczo-Technicznym UO. Przykładowe kierunki biologiczne z oferty opolskiej uczelni to: biologia, biotechnologia, biotechnologia medyczna.

Uniwersytet Opolski dla kandydatów na studia biologiczne w Opolu, preferujących kierunki biologiczne i biotechnologiczne, przygotował trzy propozycje. W zależności od wybranych kierunków oraz specjalności/specjalizacji, studenci mogą kreować swoją ścieżkę rozwoju naukowego lub kariery zawodowej. Więcej informacji uzyskasz wybierając pozycję z poniższej listy.

Kierunki studiów biologicznych w Opolu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia biologiczne Opole. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Biologia w Opolu

Zainteresowani studiowaniem kierunku biologia mają w Opolu możliwość podjęcia studiów…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia