Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia prawnicze

Kierunki prawnicze na UAM w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza stwarza przed kandydatami szereg możliwość, bo oferta uczelni to kilkadziesiąt kierunków i ponad setka specjalności. Wśród przyszłych studentów w procesie rekrutacji dużym powodzeniem cieszą się studia prawnicze. Te proponuje Wydział Prawa i Administracji UAM.

Wydział Prawa i Administracji UAM to jeden z najstarszych wydziałów prawa na polskich uczelniach. Zawsze znajduje się w czołówce różnych rankingów poświęconych studiom. Kształci kadrę – specjalistów prawa, którzy cieszą się wielkim uznaniem w Polsce oraz na świecie.

Aktualnie w ofercie Wydziału znajdziecie kilka kierunków, które mają charakter studiów prawniczych a czasem prawniczo-ekonomicznych. Studia na kierunku prawo to studia jednolite magisterskie. Pozostałe propozycje mają charakter studiów licencjackich.

Kierunek European Legal Studies to studia w języku angielskim.

Kierunki prawnicze – UAM w Poznaniu

  • ADMINISTRACJA – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • EUROPEAN LEGAL STUDIES – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • KIERUNEK PRAWNO–EKONOMICZNY – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu
  • PRAWO – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • PRAWO EUROPEJSKIE – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wydział Prawa i Administracji UAM

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Poznań. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Warto skorzystać również ze strony Wydział Prawa i Administracji UAM i w sekcji strefa kandydata poznać szczegóły oferty oraz aktualne zasady obowiązujące trakcie rekrutacji.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia