NoweStudia GdańskStudia medyczneStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Menedżer ochrony zdrowia – Uniwersytet Gdański

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe na kierunku Menedżer ochrony zdrowia. To nowość w ofercie UG!

Uniwersytet Gdański informuje, że trwa rekrutacja na studia podyplomowe Manager Health Care Technology. Menedżer ochrony zdrowia (MHCT).

Ochrona zdrowia jest specyficznym sektorem gospodarki, łączącą w sobie biznes z pracą na rzecz dobrostanu społeczeństwa. Sektor ochrony zdrowia wymaga nie tylko lekarzy, lecz również menadżerów, osób zajmujących się finansowaniem, organizowaniem oraz zarządzaniem całym procesem oferowania usług medycznych z wykorzystaniem nowych technologii.  

Manager Health Care Technology. Menedżer ochrony zdrowia (MHCT) to studia podyplomowe, które dają uczestnikom wszechstronną wiedzę z zakresu zarządzania placówkami medycznymi, ze szczególnym uwzględnieniem pozyskiwania funduszy na działalność, marketingu, negocjacji oraz aspektów jakościowych, ekonomicznych i relacji z pacjentem.

Studenci podczas studiów poznają nowoczesne rozwiązania telemedyczne, a także dowiadują się, jak je skutecznie i zgodnie z prawem wdrażać w placówkach ochrony zdrowia. 

Studia trwają 2 semestry, a zajęcia odbywają się w wybrane soboty i niedziele (8.00 – 18.30).

Kadrę studiów podyplomowych Manager Health Care Technology. Menedżer ochrony zdrowia (MHCT) stanowią pracownicy naukowi Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji o tym kierunku i rekrutacji na stronie UG.

Sprawdź trwające rekrutacje na STUDIA PODYPLOMOWE na UG i zapisz się już dziś!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia