Kierunki studiówKierunki studiów ToruńStudia społeczneStudia Toruń

Nauki o rodzinie w Toruniu

Studia na kierunku nauki o rodzinie to propozycja ciekawa dla tych wszystkich, którzy w swoim życiu nastawiają się na niesienie pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz nauczyć się tego, jak profesjonalnie wspomagać rodzinę w kryzysie może pomyślisz właśnie o studiach, które oferuje kandydatom Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Studia na kierunku nauki o rodzinie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika dają możliwość już po drugim semestrze wyboru jednej ze specjalności. UMK proponuje specjalności w ramach studiów I stopnia::

  • specjalność nauczycielska – wychowanie do życia w rodzinie i etyka
  • doradca i asystent rodziny
  • pozamedyczna pomoc hospicyjno-geriatryczna

Co po studiach?

Po studiach możesz pracować jako asystent rodzinny np. w Miejskich lub Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej. Możesz także zostać nauczycielem przygotowania do życia w rodzinie i etyki. Spełnisz się również jako doradca rodzinny pracując w poradniach małżeńsko-rodzinnych, psychologicznych, pedagogicznych lub różnych ośrodkach pomocy lub interwencji kryzysowej. Nie zapomnij, że otrzymujesz solidną podstawę do pracy jako mediator rodzinny lub pozamedyczny opiekun paliatywno-geriatryczny.

Studia na kierunku nauki o rodzinie są ofertą Wydziału Teologicznego UMK.

Kierunek nauki o rodzinie w Toruniu

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Toruń. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Toruniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia