Kierunki studiów KatowiceStudia KatowiceStudia pedagogiczne

Pedagogika specjalna w Katowicach i Cieszynie

Studia na kierunku pedagogika specjalna to przygotowanie do pracy z osobami, które posiadają niepełnosprawności. Dzięki zdobytym kompetencjom można pomagać dzieciom, młodzieży i dorosłym. Warto poznać uczelnie z Katowic, które oferują te studia.

Na liście uczelni w Katowicach, które oferują kierunki pedagogiczne jest kilka szkół wyższych. Jeśli jako kandydat zdecydowany jesteś podjąć studia na kierunku pedagogika specjalna to ofertę dla Ciebie posiada wyłącznie Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Zajęcia na tym kierunku realizowane są na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Miejscem odbywania zajęć są Katowice. Druga propozycja to studia w Cieszynie na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ.

O kierunku pedagogika specjalna na Uniwersytecie Śląskim pisaliśmy już na naszym portalu. Poznaj szczegóły tej propozycji:

Pedagogika specjalna w Katowicach – Uniwersytet Śląski w Katowicach

Kierunek pedagogika specjalna w Katowicach i Cieszynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia pedagogiczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia