Pielęgniarstwo w Filii WSEI w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie informuje, że już we wrześniu Filia WSEI w Warszawie przyjmować będzie kandydatów na pielęgniarstwo w języku polskim i angielskim.

Studia na kierunku „Pielęgniarstwo” w Filii WSEI w Warszawie

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do studiowania w Filii w Warszawie. Zdobędziesz tu dyplom solidnej renomowanej Uczelni, jaką jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

W Filii w Warszawie studenci mają możliwość kształcenia się na studiach I stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWOktóre kończą się uzyskaniem tytułu licencjat pielęgniarstwa.

We wrześniu nowa filia WSEI w Warszawie będzie gotowa na przyjęcie pierwszych studentów podejmujących studia na kierunku PIELĘGNIARSTWO w języku polskim i angielskim.

FILIA to nowoczesny budynek mieszczący się przy ulicy Twardej 14/16 w Warszawie, położony w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki stwarza dogodne warunki dla studentów Stacja metra Rondo ONZ oraz tramwaje i autobusy znajdują się w odległości zaledwie 150 m.

Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywać się będą w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, jak szpitale, uzdrowiska, zakłady opieki zdrowotnej.

Obowiązuje limit miejsc. W pierwszej kolejności będą przyjmowani kandydaci, którzy złożą pełny komplet dokumentów, który zagwarantuje miejsce na studiach.

Więcej informacji na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia