Kierunki studiówKierunki studiów LublinStudia LublinStudia psychologiczne

Psychologia – Lubelska Akademia WSEI

Jeśli interesują Cię studia na kierunku psychologia w Lublinie – koniecznie sprawdź propozycję Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Wybierasz się na studia psychologiczne w Lublinie? Lubelska Akademia WSEI zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Psychologia (prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym).

Psychologia jest samodzielną dziedziną nauki, chociaż korzysta z dorobku szeregu innych dziedzin – od filozofii poczynając aż po nauki o zdrowiu. Odkrywa mechanizmy rządzące ludzką psychiką oraz pozwala lepiej poznać naturę człowieka – jego emocje, motywacje, ale również różnice i zachowania w relacjach międzyludzkich. Psychologia to najlepszy kierunek do studiowania dla ludzi otwartych, zainteresowanych drugim człowiekiem, gotowych nie tylko do słyszenia o problemach, ale przede wszystkim słuchania i niesienia wsparcia drugiej osobie. Empatia, umiejętność słuchania, otwartość i ciekawość to cechy, które powinna mieć osoba chcąca studiować psychologię.

Praktyki:

  • praktyki ciągłe w środowisku pracy – 100 godzin;
  • praktyki zadaniowe specjalnościowe w środowisku pracy – 150 godz.

Specjalności:

  • Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna,
  • Psychologia sądowa i penitencjarna,
  • Psychologia społeczna,
  • Psychologia organizacji i zarządzania,
  • Psychologia kliniczna.

Opłaty:

Przeciętna opłata za rok nauki na studiach psychologicznych to ok. 6000 zł

Dowiedz się więcej: PSYCHOLOGIA W WSEI W LUBLINIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lubelska Akademia WSEI – REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Lublin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia