Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia sportowe

Sport w Poznaniu

Studia na kierunku sport to propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają aktywność, lubią sport i chcą swojej pasji poświęcić życie. Studia przygotowała dla kandydatów Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Studia I stopnia na kierunku sport, które ma w swojej ofercie Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, trwają 3 lata i są prowadzone w trybie stacjonarnym. Nastawione są na zdobycie praktycznej wiedzy trenerskiej, a także z zakresu zarządzania kadrami, marketingu i psychologii w sporcie. 

Absolwenci otrzymują tytuł zawodowy trenera wybranej dyscypliny sportu.

Jak studiuje się na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu? Opowiada student uczelni.

Dowiedz się więcej: SPORT – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia sportowe Poznań. Interesujesz się dyscyplinami sportowymi, myślisz w przyszłości zostać trenerem lub menedżerem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia sportowe w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia