Studia logistyczne w Poznaniu

Ten rodzaj studiów wzbudza ostatnio u kandydatów spore zainteresowanie. Zarobki w branży logistycznej rosną, więc i studia na kierunku LOGISTYKA mogą zaciekawić ze względu na perspektywy zawodowe.

W Poznaniu naukę można podjąć m.in. na Politechnice Poznańskiej, w najlepszej niepublicznej specjalistycznej Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu oraz na WSB i WSUS. Może zastanawiasz się nad tym, czy studia logistyczne proponuje również Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu? Owszem, ale jest to specjalność LOGISTYKA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA na kierunku zarządzanie.

Kierunki studiów logistycznych w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia logistyczne Poznań. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia