Sprzedaż i marketing – kierunek o profilu praktycznym na studiach we Wrocławiu

Studia na kierunku sprzedaż i marketing proponuje we Wrocławiu Wyższa Szkołą Handlowa. Dzięki tym studiom można zdobyć kompetencje w atrakcyjnej dziedzinie jaką jest sztuka sprzedaży oraz marketing.

Absolwenci tego kierunku ponadto posiądą umiejętności i kompetencje pozwalające im podjąć pracę związaną z działaniami zarówno marketingowymi przedsiębiorstwa, instytucji i organizacji, a także sprzedażowymi. Studenci tego kierunku ponadto posiądą wiedzę i umiejętności przydatne w komunikacji biznesu oraz nauczą się mechanizmów dotyczących procesu sprzedaży, obsługi nowoczesnych narzędzi marketingowych – programów monitorujących działania w Internecie, systemów zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, i wielu innych.

Do wyboru przewidziane są dwie specjalności:

  • e-commerce
  • digital marketing

Więcej informacji o kierunku można przeczytać: SPRZEDAŻ I MARKETING, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Więcej informacji również o innych kierunkach ekonomicznych np. finansach i rachunkowości, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Wrocław. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia