Kierunki studiów Opolerodzaje studiów OpoleStudiaStudia artystyczneStudia Opole

Studia artystyczne w Opolu

Oferta studiów artystycznych w Opolu nie należy do najbogatszych. Wydział Sztuki UO proponuje studia artystyczne EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH. Swoje uzdolnienia można wykorzystać także podejmując studia na kierunku WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE (na Politechnice Opolskiej na Wydziale Mechanicznym PO).

Brak uczelni artystycznej w Opolu stara się zrekompensować swoją ofertą kierunków Uniwersytet Opolski. To właśnie na tej państwowej uczelni kandydaci mogą wybrać jeden z kierunków przeznaczonych dla osób ze zdolnościami plastycznymi. Ciekawie wygląda również kierunek z oferty Politechniki Opolskiej – wzornictwo przemysłowe. Poznaj dokładniej studia artystyczne w Opolu!

Przed ostateczną decyzją o wyborze kierunku warto prześledzić szczegóły każdej z tych propozycji.

Kierunki studiów artystycznych w Opolu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Opole. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia