Studia artystyczne w Poznaniu

Studia artystyczne to domena Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Propozycja wielu kierunków dla osób z zacięciem artystycznym w zakresie sztuk plastycznych. Ten zmysł, którego nie posiada każdy, może być przydatny również na studiach oferowanych przez Politechnikę Poznańską (np. kierunek architektura wnętrz). Przykładowe kierunki studiów artystycznych w Poznaniu to: DESIGN KRAJOBRAZU, FOTOGRAFIA, GRAFIKA, INTERMEDIA, PROJEKTOWANIE MEBLA.

Warto również zapoznać się z ofertą niepublicznych uczelni w Poznaniu z kierunkami artystycznymi. np. WSUS (np. WZORNICTWO), CdV (GRAFIKA). Ofertę studiów muzycznych znaleźć można na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wśród proponowanych kierunków np. JAZZ I MUZYKA ESTRADOWA, WOKALISTYKA, DYRYGENTURA.

Kierunki studiów artystycznych w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia artystyczne Poznań. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia