Studia ekonomiczne w Szczecinie

Szczecin ze względu na strategiczne położenie – bliskość morza oraz granicy – to miejsce, w którym kwitną handel i usługi. Trudno więc o lepsze miejsce na studia ekonomiczne! Zobacz, co mają w swojej ofercie szczecińskie uczelnie!

Szczególnie bogatą ofertą kierunków studiów o profilu ekonomicznym wśród szczecińskich uczelni może pochwalić się Uniwersytet Szczeciński, choć druga z państwowych uczelni – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – umożliwia studiowanie na kierunku EKONOMIA nie tylko w jęz. polskim, ale również angielskim. Ofertę szczecińskich uczelni uzupełniają niepubliczne Zachodniopomorska Szkoła Biznesu oraz Wyższa Szkoła Bankowa, którymi powinny zainteresować się osoby pragnące z łatwością pogodzić studia z pracą zawodową i życiem osobistym.

Na studiach ekonomicznych w Szczecinie można zdobyć nie tylko wiedzę ogólną na kierunkach EKONOMIA oraz FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ale też bardziej specjalistyczną, np. w ramach INFORMATYKI I EKONOMETRII, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INWESTYCJI czy MARKETINGU I SPRZEDAŻY.

Kierunki studiów ekonomicznych w Szczecinie:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne Szczecin. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia