Studia filologiczne w Opolu

Kształcenie filologiczne w Opolu to domena Uniwersytetu Opolskiego. Chcesz w Opolu poznać język obcy na poziomie filologicznym? To możliwe. Poznaj kierunki studiów w Opolu m.in. JĘZYK BIZNESU, ENGLISH PHILOLOGY, GERMANISTIK, ENGLISH IN PUBLIC COMMUNICATION.

Z listy kierunków filologicznych w Opolu wynika ta jedna zasadnicza prawda, że języków obcych nauczysz się na Uniwersytecie Opolskim. Jeśli marzysz o tego typu studiach poznaj ofertę Wydziału Filologicznego UO.

Nowością jest propozycja studiów na kierunku dwujęzyczność w komunikacji wielokulturowej. Najpopularniejsze od wielu już lat są kierunki związane z nauką języka angielskiego.

Jeśli chcesz być dobrze przygotowany do stawienia czoła wyzwaniom wysoce konkurencyjnego rynku pracy, studiuj na kierunku English Philology o profilu praktycznym, na poziomie studiów licencjackich, w języku angielskim. Uniwersytet Opolski we współpracy z lokalnymi firmami i organizacjami biznesowymi stworzył innowacyjny program, który umożliwia studentom połączenie ich rozwoju akademickiego z praktycznym zastosowaniem wiedzy i umiejętności w otoczeniu biznesowym.

Dwujęzyczność w komunikacji wielokulturowej to innowacyjny i interdyscyplinarny kierunek studiów, na którym studenci zdobywają nie tylko specjalistyczną wiedzę humanistyczną (z zakresu językoznawstwa, nauk o kulturze i religii, literaturoznawstwa), ale także nabywają kompetencje miękkie – niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. To studia w dwóch językach (w języku polskim i języku rosyjskim), podczas których studenci doskonalą umiejętności komunikacyjne w języku ojczystym oraz uczą się od podstaw języka rosyjskiego.

Kierunki studiów filologicznych w Opolu 2023

O wymienionych na tej liście kierunkach dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Opole. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia