Studia informatyczne w Warszawie

Osoby zainteresowane studiami informatycznymi w stolicy mają z czego wybierać – mogą bowiem studiować na 18 różnych kierunkach prowadzonych na 19 uczelniach! Jeśli należysz do grona zainteresowanych studiami informatycznymi w Warszawie, koniecznie sprawdź, co możesz studiować w tym artykule.

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, iż w stolicy Polski wybór kierunków w przyszłościowej branży szeroko pojętej informatyki będzie bardzo duży. Studia informatyczne są możliwe zarówno na uczelniach państwowych, jak np. Uniwersytet Warszawski czy Politechnika Warszawska, oraz niepublicznych, do których należą m.in. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT. Oferta kierunków jest bogata zarówno w bardziej ogólne, jak INFORMATYKA czy INFORMATYKA I EKONOMERTIA, jak i wyspecjalizowane, których przykładem mogą być CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

Warto też zwrócić uwagę na specjalistyczne kierunki, na które mogą dostać się osoby, które nie zdawały na maturze rozszerzonej matematyki, informatyki lub fizyki: przykładem może być BIOINFORMATYKA oraz GEOINFORMATYKA.

Kierunki studiów informatycznych w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Warszawa. Jeśli interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź– studia informatyczne w Polsce.

Czytaj także:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia