Studia informatyczne w Warszawie

Osoby zainteresowane studiami informatycznymi w stolicy mają z czego wybierać – mogą bowiem studiować na 18 różnych kierunkach prowadzonych na 19 uczelniach! Jeśli należysz do grona zainteresowanych studiami informatycznymi w Warszawie, koniecznie sprawdź, co możesz studiować w tym artykule.

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, iż w stolicy Polski wybór kierunków w przyszłościowej branży szeroko pojętej informatyki będzie bardzo duży. Studia informatyczne są możliwe zarówno na uczelniach państwowych, jak np. Uniwersytet Warszawski czy Politechnika Warszawska, oraz niepublicznych, do których należą m.in. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT. Oferta kierunków jest bogata zarówno w bardziej ogólne, jak INFORMATYKA czy INFORMATYKA I EKONOMERTIA, jak i wyspecjalizowane, których przykładem mogą być PSYCHOLOGIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

Warto też zwrócić uwagę na specjalistyczne kierunki, na które mogą dostać się osoby, które nie zdawały na maturze rozszerzonej matematyki, informatyki lub fizyki: przykładem może być BIOINFORMATYKA oraz GEOINFORMATYKA.

Kierunki studiów informatycznych w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Warszawa. Jeśli interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź– studia informatyczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia