Studia logistyczne w Siedlcach

Staranne wykształcenie logistyczne odbierzesz w ramach oferty studiów na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Kierunek realizowany jest na Wydziale Nauk Społecznych UPH w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości.

Popularne studia logistyczne znajdziecie w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Studia trwają trzy lata i pozwalają absolwentom na uzyskanie tytułu licencjata

Logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach (UPH)

Studia na kierunku logistyka, prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych UPH w Siedlcach, przygotują Cię do zarządzania procesami logistycznymi i planowania przepływu dóbr. Absolwent będzie mógł zostać specjalistą w firmach logistycznych i produkcyjnych lub doradcą w zakresie logistyki oraz w jednostkach publicznych na stanowiskach wymagających kompetencji logistycznych i menadżerskich.

Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości oferuje swoim studentom działalność w studenckich kołach naukowych. W Instytucie funkcjonują cztery koła naukowe:

  • Koło Naukowe Ekonomiczne
  • Koło Naukowe Menedżerów TOP MANAGER
  • Koło Naukowe Logistyków

Studenci mogą rozwijać w nich swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach oraz podczas Festiwalu Nauki Polskiej.

więcej w artykule: Logistyka w Siedlcach

Kierunki studiów logistycznych w Siedlcach 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Siedlce. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia