Studia pedagogiczne w Kielcach

Kierunki PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA to oferta zarówno kieleckich szkół państwowych jak i niepaństwowych. Uczelnie prześcigają się w propozycjach różnych specjalności. Zanim wybierzesz uczelnię, poznaj lepiej specjalności na studiach pedagogicznych w Kielcach, poznaj ofertę, którą przygotował Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Może zainteresuje was propozycja studiów pedagogicznych na uczelniach niepaństwowych: np. Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach.

Kierunki studiów pedagogicznych w Kielcach

  • PEDAGOGIKA, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach
  • PEDAGOGIKA, Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach
  • PEDAGOGIKA, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach
  • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Kielce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Kielcach.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia