Studia psychologiczne w Częstochowie

W Częstochowie przez wiele lat nie można było studiować na kierunku psychologia. Ta sytuacja na szczęście należy już do przeszłości. Od nowego roku akademickiego będzie można rozpocząć naukę na studiach jednolitych magisterskich. Wciąż pozostają aktualne inne propozycje studiów psychologicznych w Częstochowie.

Psychologiczne kierunki studiów proponują częstochowskim kandydatom Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Akademia Polonijna w Częstochowie.

Kierunki studiów psychologicznych w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Częstochowa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia