Kierunki studiów Częstochowanewrodzaje studiów CzęstochowaStudiaStudia CzęstochowaStudia psychologiczne

Studia psychologiczne w Częstochowie

W Częstochowie przez wiele lat nieobecne były studia psychologiczne, nie można było studiować na kierunku psychologia. Ta sytuacja na szczęście należy już do przeszłości. Od nowego roku akademickiego będzie można rozpocząć naukę na studiach jednolitych magisterskich. Wciąż pozostają aktualne inne propozycje studiów psychologicznych w Częstochowie.

Studia psychologiczne, psychologiczne kierunki studiów proponują częstochowskim kandydatom Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie oraz Akademia Polonijna w Częstochowie.

Psychologia na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie

Koncepcja kształcenia na kierunku psychologia na UJD opiera się na rozumieniu znaczenia i roli jaką ma pełnić psycholog w zmieniającym się, nowoczesnym otoczeniu. Profesjonalne kształcenie studentów zostanie osiągnięte przede wszystkim, dzięki zespołowi wykładowców, w dużym stopniu praktyków z rzetelnym wykształceniem uniwersyteckim, rekrutujących się z uniwersytetów z Polski ze względu na fakt, iż żadna uczelnia w Częstochowie nie prowadziła kształcenia na kierunku psychologia. Absolwenci psychologii o profilu praktycznym, otrzymają kompleksowe wykształcenie, a co równie istotne, możliwość rozwijania siebie i własnych pasji.

Specjalności:

  • Psychologia kliniczna i zdrowia
  • Psychologia rodziny i wychowania

Psychologia w biznesie na Akademii Polonijnej w Częstochowie

Studenci kierunku psychologia w biznesie uczą się jak wykorzystywać mechanizmy wywierania wpływu, m.in. podczas skutecznych negocjacji i mediacji, oraz skutecznego zarządzania zespołem, zdobywając przy tym umiejętności praktycznego  stosowania  oraz  analizy i optymalizacji procesów z zakresu doboru kadry, zatrudnienia i wdrożenia pracowników, rozwijać ich potencjał w organizacji oraz rozwiązywać problemy i konflikty związane z pracą. Poznają podstawy skutecznego zarządzania zespołem, pozwalające na wykorzystanie zdobytej wiedzy w życiu zawodowym.

Perspektywy zawodowe:

  • HR business partner,
  • lider projektów,
  • specjalista ds. zakupów,
  • negocjator,
  • konsultant ds. personalnych,
  • menadżer ds. komunikacji.


Dowiedz się więcej o psychologicznych kierunkach studiów dostępnych w Częstochowie, wybierając interesujące Cię pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów psychologicznych w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Częstochowa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia