Studia techniczne w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska to najważniejszy adres, pod który powinni się udać kandydaci zainteresowani studiami technicznymi w Rzeszowie. Pasjonaci nowych technologii mogą realizować swoje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności m.in. na takich kierunkach, jak ELEKTROMOBILNOŚĆ, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA, MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, czy BUDOWNICTWO.

Propozycje dla kandydatów na studia techniczne w Rzeszowie przygotowały również m.in. takie uczelnie, jak Uniwersytet Rzeszowski (przykładowo INŻYNIERIA MATERIAŁOWA, MECHATRONIKA, ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII I GOSPODARKA ODPADAMI), czy Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH).

Kierunki studiów technicznych w Rzeszowie:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Rzeszowie. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Rzeszowie.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia