Studia techniczne w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska to najważniejszy adres, pod który powinni się udać kandydaci zainteresowani studiami technicznymi w Rzeszowie. Pasjonaci nowych technologii mogą realizować swoje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności m.in. na takich kierunkach, jak ELEKTROMOBILNOŚĆ, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA, MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, czy BUDOWNICTWO.

Propozycje dla kandydatów na studia techniczne w Rzeszowie przygotowały również m.in. takie uczelnie, jak Uniwersytet Rzeszowski (przykładowo INŻYNIERIA MATERIAŁOWA, MECHATRONIKA, ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII I GOSPODARKA ODPADAMI), czy Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH).

Kierunki studiów technicznych w Rzeszowie 2023

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Rzeszów. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Rzeszów.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia