Studia turystyczne w Poznaniu

Studia turystyczne w Poznaniu proponują dwie uczelnie państwowe. Akademia Wychowania Fizycznego oraz UAM (Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych). Podjąć naukę można również na uczelniach niepaństwowych: Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Handlu i Usług. Poznaj lepiej kierunki turystyczne w Poznaniu.

Studia poświęcone zagadnieniom turystyki i rekreacji oraz hotelarstwu proponują kandydatom liczne uczelnie z Poznania. Są wśród nich zarówno uczelnie państwowe jak i niepaństwowe. W grupie tych pierwszych polecić można oferty AWF w Poznaniu oraz UAM. Dla zainteresowanych studiami na uczelni niepublicznej ciekawą propozycję z licznymi specjalnościami przygotowała Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

Kierunki studiów turystycznych w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Poznań. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia