Edukacja KrakówKarieraWarsztaty

UPJP2 w Krakowie – zajęcia plenerowe z fotografii

W dniach 19-21 września Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na 3-dniowe plenerowe zajęcia “Z analoga na cyfrę”.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza studentów II i III roku studiów licencjackich oraz I i II roku SUM na bezpłatne, plenerowe zajęcia z fotografii “Z analoga na cyfrę“, realizowane w ramach projektu Zintegrowany Plan Rozwoju UPJPII.

W trakcie warsztatów uczestnicy nabędą umiejętności wywoływania filmów analogowych, skanowania materiałów transparentnych oraz obróbki odwrotnej plików cyfrowych! Warsztaty poprowadzi pan Jacek Świderski.

Plan zajęć:

  • Dzień 1: Podstawy fotografii analogowej – każdy z uczestników wykona zdjęcia na aparacie analogowym i cyfrowym w warunkach studyjnych oraz w plenerze;
  • Dzień 2: Ciemnia analogowa – uczestnicy samodzielnie wywołają swoje klisze;
  • Dzień 3: Ciemnia cyfrowa – uczestnicy zeskanują negatywy i przeniosą je do postaci cyfrowej, następnie przeanalizowane zostaną efekty skanowania i zdjęcia cyfrowe.

Kiedy? 19 IX – 21 IX | poniedziałek – środa, godz. 11.00–16.00 (istnieje możliwość zmiany w zależności od potrzeb uczestników).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia