Wychowanie fizyczne – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie

Warszawska uczelnia Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie przygotowała dla kandydatów studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne. Uczelnia kształci w wielu atrakcyjnych profesjach i daje uprawnienia instruktorskie, trenerskie i menedżerskie. 

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie należy do nielicznych uczelni niepaństwowych, które kształcą na kierunku wychowanie fizyczne. Uczelnia zajmuje się kształceniem:

  • trenerów i instruktorów sportu i rekreacji
  • instruktorów fitnessu, narciarstwa, snowboardu(pełna lista uprawnień w zakładce “uprawnienia”)
  • menedżerów sportu i animatorów obiektów sportowych
  • przedsiębiorców w ramach prywatnego biznesu w szeroko rozumianym sporcie

W ofercie kształcenia znajdziecie moduły specjalistyczne:

  • Menedżer sportu
  • Trening Personalny
  • Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Kandydat ma możliwość wyboru formy studiowania: studia stacjonarnie lub studia niestacjonarnie w sposób standardowy lub wybrać od pierwszego dnia studiów Indywidualny Plan Nauczania (IPN) – o zaletach tej formy kształcenia dowiedz się więcej bezpośrednio na stronie Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie.

Studia standardowe polegają na uczestnictwie w zajęciach od poniedziałku do piątku w formule stacjonarnej lub uczestnictwo w sesjach zjazdowych co 2 tygodnie (sobota-niedziela) na studiach niestacjonarnych. Uczelnia nie prowadzi długotrwałych, tygodniowych lub dwutygodniowych sesji zjazdowych dla studentów niestacjonarnych. 

Więcej informacji o kierunkach sportowych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie:  Studia sportowe Warszawa. Interesujesz się dyscyplinami sportowymi, myślisz w przyszłości zostać trenerem lub menedżerem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia sportowe w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia