Kierunki studiów LegnicaStudia LegnicaStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP Legnica

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Legnicy

Wybierasz się na studia techniczne? Interesuje Cię kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Legnicy? Co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Legnicy?

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji proponuje kandydatom Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy. Dowiedz się więcej!

Zarządzanie i inżynieria produkcji w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zarządzanie i inżynieria produkcji w PWSZ im. Witelona w Legnicy to kierunek zapewniający zdobycie nowoczesnej wiedzy i umiejętności inżynierskich, uzupełnionych o kwalifikacje menedżerskie. Studenci mają możliwość poszerzania swoich zainteresowań związanych z konstruowaniem, wytwarzaniem, eksploatacją, jakością, bezpieczeństwem oraz stosowaniem narzędzi informatycznych w procesach produkcyjnych.

Uczelnia współpracuje z doświadczonymi firmami z branży produkcyjnej, co pozwala na realizację praktyk oraz projektów, które stanowią kluczowy element kształcenia zawodowego realizowanego z pracodawcą. Głównym założeniem kierunku jest realizowanie programu studiów w taki sposób, aby kwalifikacje absolwentów odpowiadały aktualnym wymaganiom gospodarki, w szczególności przemysłu.

Absolwent kierunku jest inżynierem, który posiada nowoczesną wiedzę i umiejętności w zakresie inżynierii produkcji, zarządzania i organizacji, co zapewnia duże możliwości zatrudnienia i awansu w pracy. Absolwent kierunku może być zatrudniony w przedsiębiorstwach produkcyjnych, w tym w branży maszynowej, mechanicznej, motoryzacyjnej.

W zależności od wyboru specjalności absolwent jest specjalistą w zakresie inżynierii mechanicznej, inżynierii motoryzacyjnej lub systemów i procesów przemysłowych.

Specjalności:

  • Inżynieria mechaniczna
  • Inżynieria motoryzacyjna
  • Systemy i procesy przemysłowe

Uczelnie prowadzące kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Legnicy

Poznaj inne propozycje kierunków w Legnicy, Wrocławiu i woj. dolnośląskim

Uczelnie w Legnicy, Wrocławiu i woj. dolnośląskim
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Studia techniczne Wrocław
Studia ekonomiczne Wrocław
Studia z zarządzania Wrocław


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia