Zarządzanie jakością i analiza żywności we Wrocławiu

Wybierz studia, dzięki którym zostaniesz specjalistą z zakresu jakości surowców i produktów roślinnych oraz zwierzęcych.

Studia na kierunku zarządzanie jakością i analiza żywności prowadzi Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Podczas procesu edukacji będziesz kształtował swoją wiedzę w zakresie jakości surowców, produktów roślinnych i zwierzęcych, wytwarzania żywności, jej przetwarzania i utrwalania. Absolwent tego kierunku potrafi identyfikować problemy i zagrożenia w procesach produkcyjnych i szybko na nie reagować.

Innowacyjność kierunku polega na łączeniu specjalistycznej wiedzy z technologicznym podejściem do jakości i bezpieczeństwa żywności. Po ukończeniu studiów będziesz mógł prowadzić audyty produktów spożywczych, certyfikować żywność oraz wykazać się umiejętnościami projektowymi, przeprowadzając eksperymenty badawcze, wykorzystując przy tym nowoczesne metody. 

Perspektywy zawodowe – absolwenci tego kierunku mogą pracować w:

  • stacjach sanitarno-epidemiologicznych,
  • laboratoriach i innych placówkach badawczych,
  • w zakładach przemysłu spożywczego i zakładach żywienia zbiorowego i gastronomii,
  • jednostkach akredytujących i certyfikujących Systemy Zarządzania Jakością

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Wrocław. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia