NoweStudia KrakówStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Zarządzanie projektami innowacyjnymi – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Zdobądź wiedzę i umiejętności przydatne w organizowaniu i kierowaniu projektami innowacyjnymi oraz przygotowaniu i monitorowaniu projektów unijnych – wybierz studia podyplomowe na UEK.

Studia podyplomowe “Zarządzanie projektami innowacyjnymi” ma w swojej ofercie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Ich celem jest dostarczenie słuchaczom unikatowej wiedzy łączącej najlepsze praktyki zarządzania projektami oraz zarządzania innowacjami.

Uczestnictwo w studiach jest niepowtarzalną szansą na zdobycie umiejętności przydatnych w sprawnym organizowaniu i efektywnym kierowaniu projektami innowacyjnymi, w tym umożliwia doskonalenie kompetencji niezbędnych do ubiegania się o certyfikat IPMA-D.

Studia kończą się egzaminem (nie trzeba pisać pracy dyplomowej).

Studia są skierowane w szczególności do pracowników instytucji sektora publicznego i jednostek badawczych odpowiedzialnych za administrowanie projektami, w tym za przygotowanie i monitorowanie projektów unijnych. UEK zachęca również do studiowania osoby zatrudnione w firmach komercyjnych, kierowników projektów, pracowników zespołów oraz przedsiębiorców. Słuchaczem studiów może zostać absolwent studiów wyższych dowolnego profilu, od kandydatów nie jest wymagane doświadczenie w prowadzeniu projektów.

Więcej informacji o tym kierunku: podyplomowe.uek.krakow.pl/content/o-studiach

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE proponowane przez UEK.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia