Kierunki studiów WarszawanewStudia WarszawaStudia z zarządzaniaTop studiaTOP Warszawa

Zarządzanie w Warszawie

Chcesz wybrać studia na kierunku zarządzanie w Warszawie? Zastanawiasz się jakie są różnice w programie studiów, prowadzonych na różnych warszawskich uczelniach – publicznych i niepublicznych?

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Warszawie?

Studia na kierunku zarządzanie oferuje wiele warszawskich uczelni wyższych. Jeśli chcesz wybrać studia na uczelni publicznej, mogą to być Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska, czy Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Jeśli zdecydujesz się na ofertę uczelni niepublicznych, to czekają na Ciebie m.in. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Uniwersytet WSB Merito Warszawa, Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas, Uniwersytet SWPS, czy Uczelnia Łazarskiego.

Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim

Studia pierwszego stopnia na kierunku zarządzanie, które prowadzi Uniwersytet Warszawski, mają na celu wykształcenie absolwenta znającego metodologię badań i terminologię w zakresie zarządzania oraz w dyscyplinach uzupełniających, jak ekonomia, finanse i nauki prawne. Absolwent posiada zaawansowaną wiedzę z zarządzania oraz z dyscyplin pokrewnych, zna podstawowe zasady tworzenia i rozwoju różnych form przedsiębiorczości i jest przygotowany do działania w sposób przedsiębiorczy.

Specjalności:

 • Zarządzanie małym przedsiębiorstwem
 • Zarządzanie w korporacji
 • Zarządzanie w e-gospodarce
 • Zarządzanie w sektorze publicznym

Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej

Program studiów na kierunku zarządzanie, który ma w swojej ofercie Politechnika Warszawska, przygotowuje do pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych i zadaniowych, realizacji analiz biznesowych oraz przygotowywania nowych projektów i inicjatyw z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności. Program studiów łączy interdyscyplinarne kompetencje z zakresu zarządzania, ekonomii, finansów, podejścia procesowego, gospodarki cyfrowej i różnych przejawów przedsiębiorczości oraz innowacyjności.

Specjalności;

 • Zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie
 • Zarządzanie w gospodarce cyfrowej

Zarządzanie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

W programie studiów na kierunku zarządzanie (profil ogólnoakademicki) w SGGW w Warszawie znajdują się m.in. statystyka, nauka o organizacji, finanse przedsiębiorstwa, prawo, mikroekonomia, podstawy makroekonomii, rachunkowość czy marketing. Absolwenci posiadają wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji publicznych oraz sposobów skutecznego i efektywnego rozwiązywania tych problemów. Potrafią także skutecznie się komunikować, negocjować oraz pracować w zespole. Cechą wyróżniającą absolwentów zarządzania w SGGW jest znajomość specyfiki przedsiębiorstw i jednostek gospodarczych funkcjonujących w sferze agrobiznesu.

Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Studia pierwszego stopnia na kierunku zarządzanie w SGH w Warszawie dostarczają wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji. ​Absolwent kierunku zarządzanie I stopnia  jest przygotowany do pracy zawodowej w charakterze  specjalisty oraz menedżera/kierownika średniego szczebla zarządzania w różnorodnych organizacjach, w tym w przedsiębiorstwach, organizacjach non profit, jednostkach administracji publicznej i samorządowej różnych szczebli, jak też do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Specjalności:

 • ​​​Biznes w gospodarce cyfrowej​
 • Gospodarowanie nieruchomościami
 • Marketing
 • Przedsiębiorczość

Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Jeżeli uważasz się za kreatywną i przedsiębiorczą osobę, która swoją przyszłość wiąże z pracą w biznesie, to studia na kierunku zarządzanie, które proponuje Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie będą świetnym wyborem. Uczelnia stawia na zrównoważenie umiejętności twardych i miękkich, abyś był jak najlepiej przygotowany do pracy w interesującym Cię zawodzie. Zarządzanie na poziomie licencjackim możesz studiować również w trybie online.

Specjalności:

 • Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie
 • Marketing i sprzedaż
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Zarządzanie biznesem
 • Zarządzanie projektami w organizacji

Zarządzanie w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wybierając studia na kierunku zarządzanie, które prowadzi Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, masz szansę na zdobycie praktycznych umiejętności zarządzania biznesem w zmiennym środowisku. WSEiZ kładzie duży nacisk na kształcenie oparte na praktycznych rozwiązaniach i najnowszych doświadczeniach, aby każdy absolwent tej Uczelni był przygotowany do podjęcia zatrudnienia w zawodzie.

Specjalności:

 • Biznes międzynarodowy
 • Grafika komputerowa i media społecznościowe
 • Handel i usługi logistyczne
 • Organizacja eventów, koncertów i imprez sportowych
 • Usługi gastronomiczne i dietetyka
 • Hotelarstwo

Celem kierunku studiów zarządzanie jest kształcenie specjalistów i konsultantów z zakresu szeroko rozumianego biznesu, z możliwością specjalizacji w obszarach, które są związane z rozwojem i doskonaleniem organizacji. Podczas studiów na kierunku zarządzanie student zdobędzie interdyscyplinarną wiedzę na temat: funkcjonowania organizacji biznesowych na różnych szczeblach zarządzania i wykorzystywania w tych obszarach różnorodnych instrumentów, metod i narzędzi analitycznych i organizatorskich. Dzięki ukończeniu kierunku absolwenci będą posiadali również wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Czy warto studiować zarządzanie?

Kierunek zarządzanie w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia