Kierunki studiów OpoleStudia OpoleStudia pedagogiczne

Pedagogika w Opolu

Studia na kierunku pedagogika przeznaczone są dla osób, które chcą swoją wiedzą być pomocą w procesie edukacji i wychowania zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Sprawdzamy, które uczelnie w Opolu kształcą na kierunku pedagogika.

Dla osób zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku pedagogika w Opolu mamy dobre wieści. Taką ofertę studiów znajdziecie aż na trzech opolskich uczelniach. Kierunek prowadzą Uniwersytet Opolski, Uniwersytet WSB Merito Opole oraz WSZiA.

Na uczelniach spotkacie możliwość wyboru różnych specjalności. Przykładowo na Uniwersytecie Opolskim będą to moduły specjalistyczne: resocjalizacja z profilaktyką społeczną, animacja kultury z arteterapią oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapeutyczną.

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu jeszcze bardziej zróżnicowana oferta:

  • Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
  • Pedagogika pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Psychopedagogika twórczości
  • Resocjalizacja i kryminologia
  • Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
  • Pedagogika multimedialna i technologie informacyjno-komunikacyjne

O kierunku pedagogika na Uniwersytecie WSB Merito Opole wiele dowiesz się z filmu promującego ten kierunek:

Przed ostatecznym wyborem uczelni sprawdzić warto aktualne propozycje specjalności, możliwe są zawsze zmiany związane z dostosowaniem oferty do oczekiwań rynku pracy.

Kierunek pedagogika w Opolu

Więcej informacji o kierunkach pedagogicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia pedagogiczne Opole. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia