Pedagogika w Opolu

Studia na kierunku pedagogika przeznaczone są dla osób, które chcą swoją wiedzą być pomocą w procesie edukacji i wychowania zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Sprawdzamy, które uczelnie w Opolu kształcą na kierunku pedagogika.

Dla osób zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku pedagogika w Opolu mamy dobre wieści. Taką ofertę studiów znajdziecie aż na trzech opolskich uczelniach. Kierunek prowadzą Uniwersytet Opolski, WSB w Opolu oraz WSZiA.

Na uczelniach spotkacie możliwość wyboru różnych specjalności. Przykładowo na Uniwersytecie Opolskim będą to moduły specjalistyczne: resocjalizacja z profilaktyką społeczną, animacja kultury z arteterapią oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapeutyczną.

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu jeszcze bardziej zróżnicowana oferta:

  • Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
  • Pedagogika pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Psychopedagogika twórczości
  • Resocjalizacja i kryminologia
  • Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
  • Pedagogika multimedialna i technologie informacyjno-komunikacyjne

O kierunku pedagogika w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu wiele dowiesz się z filmu promującego ten kierunek:

Przed ostatecznym wyborem uczelni sprawdzić warto aktualne propozycje specjalności, możliwe są zawsze zmiany związane z dostosowaniem oferty do oczekiwań rynku pracy.

Uczelnie prowadzące kierunek pedagogika w Opolu

Więcej informacji o kierunkach pedagogicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Opole. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia