NoweStudia PłockStudia prawniczeStudia WarszawaZ życia uczelni

Akademia Mazowiecka w Płocku uruchomi studia na kierunku prawo

Już wkrótce kandydaci na studia w Płocku będą mieli możliwość wyboru studiów jednolitych magisterskich na kierunku prawo.

Akademia Mazowiecka w Płocku informuje, że na podstawie Uchwały nr 211/2024 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 11 kwietnia 2024 roku otrzymała opinię pozytywną w sprawie możliwości prowadzenia kierunku prawo (studia jednolite magisterskie o profilu praktycznym).

Rozpoczęcie kształcenia na kierunku prawo w Akademii Mazowieckiej w Płocku jest odpowiedzią na potrzebę zwiększenia dostępności usług prawnych. Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy, dzięki której absolwenci będą w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego świata.

Kształcenie będzie prowadzone od nowego roku akademickiego 2024/2025 w formie stacjonarnej. Uczelnia podkreśla, że dysponuje bazą noclegową dla przyjezdnych studentów, oferując miejsca w Domu Studenta.

Rekrutacja rozpocznie się 24 czerwca 2024 roku i potrwa do 15 lipca.

(Materiały graficzne i informacja prasowa: Akademia Mazowiecka)

Więcej na ten temat na stronie Uczelni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA MAZOWIECKA W PŁOCKU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze w Warszawie. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia