Automatyka i robotyka w Szczecinie

Interesują Cię studia na kierunku automatyka i robotyka w Szczecinie? W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat!

Studia na kierunku automatyka i robotyka proponuje kandydatom Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Automatyka i robotyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (ZUT)

Wybierając studia I stopnia na kierunku automatyka i robotyka na ZUT w Szczecinie zdobędziesz wiedzę i umiejętności praktyczne, która umożliwią pracę wszędzie tam, gdzie zautomatyzowane i zrobotyzowane procesy technologiczne wymagają wsparcia automatyków i robotyków; projektowane, budowane i stosowane są nowoczesne maszyny i urządzenia; działalność człowieka wspiera sztuczna inteligencja i inżynieria wiedzy; komputery sterują produkcją lub wspomagają procesy podejmowania decyzji.

Zdobędziesz wykształcenie z zakresu analizy sygnałów, informatyki, regulacji automatycznej, algorytmów decyzyjnych, metod sztucznej inteligencji, mechaniki, elektroniki, techniki mikroprocesorowej i inżynierii komputerowej, które umożliwi efektywną współpracę ze specjalistami innych dziedzin takich jak np. elektronika i telekomunikacja, informatyka, inżynieria komputerowa, mechanika i technologia mechaniczna, chemia procesowa, zarządzanie i organizacja produkcji.

Uczelnie prowadzące kierunek automatyka i robotyka w Szczecinie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Szczecin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Szczecin.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia