Kierunki studiów WrocławnewStudia ekonomiczneStudia Wrocław

E-biznes we Wrocławiu

Studia na kierunku e-biznes przygotowują do uruchomienia własnego biznesu w Internecie lub pracy na różnych stanowiskach w e-handlu, w e-marketingu czy obsłudze serwisów internetowych.

E-biznes to propozycja studiów I stopnia, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Studia zapewniają wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia biznesu w Internecie, w szczególności założenia firmy/start-upu  lub pracy w sklepach internetowych lub innych przedsięwzięciach e-commerce (czyli na platformach sprzedażowych typu Allegro.pl), prowadzenia szerokiego zakresu działań e-marketingu (w mediach społecznościowych, w wyszukiwarkach internetowych, content marketing, wideo marketing, influencer marketing itp.), działalności w różnego rodzaju serwisach internetowych (portale, wortale, porównywarki cenowe, blogi, serwisy ogłoszeniowe, itp.).

Zajęcia prowadzone  są przez doświadczoną kadrę, zarówno akademicką, jak i praktyków e-biznesu.

Kierunek E-biznes umożliwi Ci rozwój kompetencji cyfrowych, dostarczy wiedzy i umiejętności w zakresie podejmowania decyzji, użytkowania szerokiego spektrum oprogramowania biznesowego, cyberbezpieczeństwa, założenia innowacyjnego biznesu (start-up), zarządzania projektem, analityki internetowej i wielu innych.

Specjalności:

  • E-commerce
  • E-marketing

Perspektywy zawodowe:

  • Założyciel biznesu internetowego/start-upu
  • Menedżer e-commerce
  • Specjalista ds. e-commerce
  • Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym
  • Menedżer e-marketingu
  • Specjalista ds. marketingu internetowego
  • Specjalista ds. social media

Kierunek e-biznes we Wrocławiu

Odwiedź stronę Uczelni i dowiedz się więcej.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Wrocław. Jeśli interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia