Kierunki studiów PoznańStudia ekonomiczneStudia Poznań

Ekonomia – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Młodzież podejmująca studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku ekonomia zdobywa wykształcenie w dziedzinie ekonomii, ekonomiki gospodarki żywnościowej, polityki gospodarczej, finansów, bankowości, prawa gospodarczego, polityki rolnej UE.

Społeczeństwo się nieustannie zmienia. Będąc coraz bardziej świadomymi niszczycielskiego wpływu na planetę, mieszkańcy stopniowo zmienią swoje nawyki. Świadomość konsumentów stale rośnie i coraz bardziej liczy się nie tylko niska cena, ale wytworzenie produktu z dbałością o środowisko. Koncerny będą stawiać na gospodarkę o obiegu zamkniętym, tak by wartość produktów, materiałów i zasobów utrzymywać w gospodarce tak długo jak to możliwe, a w efekcie ograniczyć wytwarzanie odpadów do minimum. Poznaj dokładniej kierunek ekonomia!

Efektywnie zarządzaj zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Doradzaj jak odnaleźć się na rynkach coraz bardziej wspieranych przez nowoczesne technologie. Zarządzaj kapitałem jutra.

Perspektywy po studiach

  • Przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i handlowe
  • Instytucje administracji centralnej i lokalnej, agencje płatnicze
  • Jednostki doradcze i konsultingowe
  • Instytucje finansowe i rachunkowe
  • Prowadzenie własnego biznesu

Czytaj więcej – EKONOMIA, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Więcej informacji również o innych kierunkach ekonomicznych np. finansach i rachunkowości, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Poznań. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Źródło: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia