Energetyka w Poznaniu

Pozyskiwanie energii to palący problem współczesnego świata. W dobie wzrastającej świadomości o ekologicznych źródłach energii specjaliści po studiach na kierunku energetyka będą atrakcyjni dla pracodawców. Warto sprawdzić, na której uczelni w Poznaniu można studiować energetykę.

Studia na kierunku energetyka proponuje w Poznaniu wyłącznie Politechnika Poznańska. Kierunek znaleźć można w ofercie, którą dla kandydatów przygotował Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki PP.

Studia te gwarantują pozyskiwanie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji niezbędnych do tworzenia nowych idei związanych z energetyką przyszłości. Pozwalają również na pozyskanie i udoskonalenie umiejętności w zakresie projektowania nowoczesnych oraz modernizacji istniejących rozwiązań związanych z wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii elektrycznej.

Uczelnie prowadzące kierunek energetyka w Poznaniu

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Poznań. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Poznań.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia