Kierunki studiów BiałystoknewStudia BiałystokStudia filologiczneStudia humanistyczneTOP BiałystokTop studia

Filologia angielska w Białymstoku

Ofertę studiów anglistycznych przygotował na nowy rok akademicki Uniwersytet w Białymstoku. Filologia angielska to możliwość studiowania w stolicy Podlasia na różne sposoby. Wszystkie one prowadzą jednak do zdobycia dobrej lub nawet bardzo dobrej biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Filologia angielska na Uniwersytecie w Białymstoku

Studia filologiczne w ramach specjalizacji filologia angielska to studia licencjackie, które mają absolwentów doprowadzić do znajomości języka angielskiego na poziomie C1. W ramach kierunku studenci mają do wyboru wiele bloków zajęć, obligatoryjnych oraz fakultatywnych. Dzięki nim mogą rozwijać swoje pasje literaturoznawcze lub językoznawcze.

Wiodącym przedmiotem na studiach jest praktyczna nauka języka angielskiego, ale w ramach zajęć zaznajomicie się z historią Anglii i USA, historią języka angielskiego, poznać będziecie mogli nowoczesne trewndy w językoznawstwie oraz najnowsze metody nauczania języka angielskiego.

W wariancie studiów filologia angielska i inny język obcy zakończycie studia z dobrą znajomością nie tylko języka angielskiego ale również drugiego języka obcego. Stopień tej znajomości to poziom B2.

Kierunek filologia angielska w Białymstoku

Chcesz może dowiedzieć się więcej o kierunkach filologicznych. Zobacz stronę studia filologiczne Białystok. Dla osób, które szukają innych ofert, także w innym mieście niż Białystok przydatna może okazać się strona studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia