Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia filologiczneStudia Poznań

Hispanistyka – WSJO w Poznaniu

Studia na kierunku hispanistyka, które proponuje Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu, adresowane do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka hiszpańskiego, mocno osadzonego w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa.

Kierunek studiów hispanistyka, który ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, pozwala na osiągnięcie biegłości w języku hiszpańskim, wspartej intuicyjną świadomością językową, zdolnością poruszania się w różnych rejestrach języka, mocnym osadzeniem w realiach współczesnego świata hiszpańskojęzycznego w obszarze tradycji, współczesnej kultury i współczesnego społeczeństwa.

Atuty tych studiów to program zorientowany na język współczesny, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię.

Studia stworzone dla osób zainteresowanych światem, które cenią sobie przede wszystkim opanowanie współczesnego języka hiszpańskiego w praktyce, na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników. Adresowane do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka hiszpańskiego, mocno osadzonego w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa. Jednocześnie, które cenią sobie możliwość zdobycia i rozwinięcia kompetencji zawodowych poprzez realizację bogatego programu praktyk. Studia te prowadzone są również od podstaw z myślą o osobach, które dopiero chcą rozpocząć naukę tego języka.

Hiszpański jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków zarówno dla studentów, jak i w biznesie, gdzie staje się coraz bardziej przydatny. Studia umożliwiają rozwój w obszarze współczesnego języka hiszpańskiego, dający swobodę komunikacji i intuicję językową w każdej sytuacji. Ponadto studenci uczestniczą w warsztatach kompetencji miękkich, projektują swoją ścieżkę kariery, nabywają wiedzę o psychologii komunikacji i wywierania wpływu. Studia adresujemy do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka hiszpańskiego mocno osadzonego w kontekstach kultury oraz współczesnego społeczeństwa krajów obszaru hiszpańskojęzycznego.  Program studiów zorientowany jest na język, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię. W ramach studiów tworzone są także grupy od podstaw.

Więcej informacji o tym kierunku: www.wsjo.pl/hispanistyka/

Pełna oferta studiów językowych I stopnia: www.wsjo.pl/studia-i-stopnia/

Zobacz również: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

WSJO W SOCIAL MEDIACH:

Chcesz dowiedzieć się więcej o filologicznych kierunkach dostępnych dla kandydatów w Poznaniu – skorzystaj ze strony Studia filologiczne Poznań. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz Studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia