Kierunki studiów BydgoszcznewStudia BydgoszczStudia techniczneStudia z zarządzania

Inżynieria zarządzania w Bydgoszczy

Interesują Cię studia techniczne w Bydgoszczy? Dowiedz się więcej o kierunku inżynieria zarządzania, w ramach którego dostępne są perspektywiczne specjalności.

Kierunek inżynieria zarządzania ma w swojej ofercie Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz. Co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wyborze studiów na tym kierunku?

Inżynieria zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito w Bydgoszczy

Na studiach na kierunku inżynieria zarządzania, proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz, nauczysz się obsługi specjalistycznego oprogramowania komputerowego i wykorzystywania go w zarządzaniu różnymi procesami produkcyjnymi i usługami. Dowiedz się również jak rozwiązywać problemy praktyczne z zakresu inżynierii zarządzania oraz jak wykorzystywać podstawową wiedzę inżynierską w wielu różnych branżach. Absolwent tego kierunku będzie również rozumieć zasady funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

W trakcie studiów odbędziesz zajęcia wg programu przygotowanego na podstawie konsultacji z czołowymi firmami z regionu. Ofertę specjalności Uczelnia dostosowała do potrzeb rynku pracy i współtworzyła z partnerami biznesowymi.

Specjalności:

  • Inżynier automatyzacji i robotyzacji,
  • Inżynier bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Inżynier zarządzania inwestycjami budowlanymi,
  • Inżynier zarządzania procesami produkcyjnymi.

Kierunek inżynieria zarządzania w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach technicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia techniczne Białystok. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia