Kierunki architektoniczne w Opolu

Na tych studiach liczy się wyobraźnia przestrzenne, plastyczne uzdolnienia i estetyczna wrażliwość. Poznaj studia architektoniczne w Opolu.

Propozycja studiów architektonicznych w Opolu to kierunek studiów, który oferuje największa opolska uczelnia techniczna. Politechnika Opolska zaprasza kandydatów na studia na kierunku architektura.

Architektura na Politechnice Opolskiej

Studia na kierunku architektura znajdziecie na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej. W trakcie studiów przygotowani zostaniecie do pracy w pracowniach projektowych, w wykonawstwie i nadzorze budowlanym oraz jednostkach administracji samorządowej i państwowej.

Ukończenie studiów na kierunku architektura stwarza również perspektywy zatrudnienia w obszarze grafiki wydawniczej i reklamowej oraz wystawiennictwa.

W procesie rekrutacji na ten kierunek uwzględnia się wynik z egzaminu z rysunku oraz wyniki z matury z przedmiotów: chemia, fizyka, informatyka, matematyka, język polski, język obcy nowożytny

Kierunki architektoniczne w Opolu

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź Studia techniczne Opole. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Może wolisz studiować kierunki przyrodnicze? Poznaj te w Opolu: studia przyrodnicze Opole lub studia przyrodnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia