Kierunki studiówKierunki studiów ToruńStudia informatyczneStudia Toruń

Kierunki informatyczne – Uniwersytet WSB Merito Toruń

Kierunki informatyczne od lat okupują pierwsze miejsca na podium wśród kierunków, które cieszą się największą popularnością kandydatów. Postanowiliśmy sprawdzić, jaką ofertę w zakresie kierunków informatycznych przygotowała największa toruńska uczelnia niepubliczna – Uniwersytet WSB Merito Toruń.

Oferta zmienia się dynamicznie. Wiadomo, że Uniwersytet WSB Merito Toruń dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań rynku pracy. Aktualnie uczelnia ma trzy kierunki informatyczne i wiele specjalności.

Studia informatyczne na Uniwersytecie WSB to bogata oferta kierunków licencjackich, inżynierskich a także propozycja studiów w języku angielskim (IT in Business – studia anglojęzyczne). To bogactwo wyboru wynika w dużej części z rozbudowanej oferty specjalności, jakie znaleźć można na kierunku informatyka w biznesie. Studia te realizowane są w dwóch wariantach: jako studia licencjackie i jako studia inżynierskie. Warto poznać opisy specjalności i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Na studiach licencjackich do wyboru specjalności:

Uniwersytet WSB w Toruniu przygotowała już także studia na kierunku informatyka w biznesie dla przyszłych inżynierów. Wśród proponowanych specjalności:

Na kierunku IT in Business możecie realizować studia w ramach specjalności: Web Applications Developer.

Kierunki informatyczne na Uniwersytecie WSB Merito Toruń

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia informatyczne Toruń. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia informatyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Toruniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia