Kierunki studiówKierunki studiów CzęstochowaStudia CzęstochowaStudia medyczne

Kierunki medyczne na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie

Chcesz podjąć naukę na którymś z kierunków związanych z naukami o zdrowiu? Myślisz o nauce w Częstochowie. Sprawdź, jakie kierunki medyczne nowy rok akademicki przygotował Uniwersytet Jana Długosza.

Kierunki medyczne cieszą się co roku dużym zainteresowaniem wśród kandydatów. Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie w swojej ofercie posiada przede wszystkim kierunki, które wiążą się z naukami o zdrowiu. Istnieją oczywiście zaawansowane już mocno prace nad powołaniem kierunków: lekarskiego oraz farmacji na UJD, ale jednak w tym momencie kierunki medyczne reprezentowane są przez te wskazane na liście poniżej.

Kierunki studiów medycznych na UJD w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Częstochowa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia