Kierunki studiów Poznańrekrutacja 2024Rekrutacja na studiaRekrutacja PoznańStudia PoznańUczelnieUczelnie Poznań

Kierunki studiów 2024 – Uniwersytet SWPS w Poznaniu

Już wiadomo, na które kierunki studiów rekrutować będzie kandydatów Uniwersytet SWPS w Poznaniu na rok akademicki 2024/25.

Z oferty edukacyjnej grupy uniwersytetów SWPS korzysta rocznie ponad 17 tys. studentów i studentek z całej Polski. Spora część z nich wybiera również kierunki, które co roku przygotowuje Uniwersytet SWPS w Poznaniu. Duża liczba studentów nie będzie zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż w grupie tej znajduje się 8 wydziałów, prowadzących zajęcia na pięciu kampusach uniwersyteckich w największych miastach Polski, które łącznie oferują możliwość zdobycia wykształcenia na 35 kierunkach studiów. Jednym z nich jest kampus poznański. Warto poznać kierunki oferowane przez SWPS w stolicy Wielkopolski!

Lista kierunków – Uniwersytet SWPS w Poznaniu 2024

  • PRAWO
  • PSYCHOLOGIA
  • PSYCHOLOGIA – studia I stopnia
  • PSYCHOLOGIA DLA MAGISTRÓW I LICENCJATÓW

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: swps.pl/struktura/wydzial-psychologii-i-prawa-poznan

Czytaj również

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia