Kierunki studiów ŁódźNowerekrutacja 2023Rekrutacja ŁódźRekrutacja na studiaStudia Łódź

Kierunki studiów 2023 – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Sprawdź, na które kierunki studiów rekrutuje kandydatów Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na rok akademicki 2023/24.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, założona w 2006 roku, stale rozwija się i poszerza swoją ofertę, stawiając na wysoką jakość kształcenia i praktyczną naukę zawodu.

Przez ostatnią dekadę Uczelnia stale rozwija się i poszerza swoją ofertę; stawiając na wysoką jakość kształcenia i praktyczną naukę zawodu z sukcesem wyprzedza konkurencję. Na studia z kosmetologii, dietetyki, pedagogiki, kryminologii, bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii oraz prawa do WSBiNoZ w Łodzi rekrutują się  chętni z całego regionu a nawet z najdalszych zakątków Polski.

Lista kierunków 2023 – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

  • BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
  • DIETETYKA
  • KOSMETOLOGIA
  • KRYMINOLOGIA
  • PEDAGOGIKA
  • PRAWO
  • PSYCHOLOGIA

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: www.wsbinoz.edu.pl/

Uczelnia posiada również filie w Rybniku oraz Szczawnie-Zdroju. W Rybniku proponowane są studia na kierunkach: pedagogika oraz kryminologia. W Szczawnie-Zdroju proponowany jest kierunek kryminologia.

Czytaj również

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia