Politologia w Poznaniu

Chcesz poznać reguły wielkiej polityki? Zamierzasz zrobić polityczną karierę? A może chcesz zostać komentatorem życia publicznego? Sprawdź, która z poznańskich uczelni przygotuje Cię do tego najlepiej. Pomyśl o kierunku politologia.

Studia politologiczne w Poznaniu znaleźliśmy dla maturzystów w ofercie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Politologia na UAM w Poznaniu

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przygotował dla wszystkich, którzy interesują się polityką studia licencjackie. Kierunek politologia pozwoli Ci poznać reguły wielkiej polityki. Politologia otwiera wiele możliwości rozwoju zawodowego: od pracy w marketingu politycznym po karierę polityczną. W trakcie studiów poznasz zasady funkcjonowania współczesnych państw oraz organizacji społecznych, zrozumiesz reguły politycznej rywalizacji, dowiesz się czym jest władza oraz jakie pokusy czyhają na tych, którzy ją sprawują.

Oferowana specjalność:

  • Marketing polityczny i doradztwo w polityce

Absolwenci studiów z powodzeniem znajdują zatrudnienie w instytucjach samorządowych i rządowych, a także organizacjach społecznych. Działają aktywnie w partiach i sztabach politycznych oraz komitetach wyborczych. Są również gotowi do podjęcia pracy w agencjach public relations, firmach marketingowych, ośrodkach badań społecznych i rynku, instytucjach europejskich.

Uczelnie prowadzące kierunek politologia w Poznaniu

  • POLITOLOGIA, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia